fbpx
Kuchyňa Lamont - KLASIK, biela fólia - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
16461
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16461,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Kuchyňa Lamont – KLASIK, biela fólia


Kuchyna Lamont Klasik biela so špeciálnými dvierkami

Kuchyna Lamont Klasik biela so špeciálnými dvierkami Kuchyna Lamont Klasik biela so špeciálnými dvierkami Kuchyna Lamont Klasik biela so špeciálnými dvierkami Kuchyna Lamont Klasik biela so špeciálnými dvierkami Kuchyna Lamont Klasik biela so špeciálnými dvierkami

Návrh interiérového dizajnu

Typ kuchyne Lamont KLASIK, povrch dvierok fólia biela, ktorá je doplnená o dekoračné listely – viď foto detail.

 

Fóliované kuchyne sú vyrábané na mieru. Na výber je 75 typov rôznych dvierok od jemných až po náročnejšie frézované. Fólia dvierok prekryje aj ich boky, preto nie je potrebné hranovanie. Výhodou je aj odolnosť voči pare/vode a farebná stálosť povrchu kuchyne.

Súčasťou kuchyne je stena vysokých skriniek so vstavanými spotrebičmi a ostrov s varnou zónou, ktorý ju oddeľuje od ostatného priestoru v dome. Kuchyňa je ladená do žiadaného provensálskeho – vidieckeho štýlu. Modernejší čistejší štýl sa môže po doplnení dekoračných predmetov zjemniť a celý priestor bude pôsobiť útulne a domácky.

Prečo odporúčame kuchyne Lamont?

Firma má vlastnú výrobu už 20 rokov a napriek tomu, že vyrobí viac ako 300 kuchýň ročne, dbá v prvom rade na kvalitu materiálov, vybavenia a montáže kuchyne. Trvácne materiály rakúskej drevárskej firmy Egger, precízna montáž kuchyne vlastnými zamestnancami a vnútorné vybavenie prvkami značiek Blum a Kesserböhmer sú zárukou kvality kuchyne a dlhodobej spokojnosti našich zákazníkov.

Viac informácií o výrobcovi Kuchyne Lamont.

Ďalšie referencie – kuchyne Lamont.

Category
Kuchyne
Tags
biela, dekoračná listela, fólia, kuchyňa, kuchyne Lamont, kuchyne s ostrovom