fbpx
Izby pre študenta a študentku - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
18104
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18104,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Izby pre študenta a študentku
Návrh interiérového dizajnu

Izba pre študentku

Vstupom do tejto miestnosti sa nachádzame v menšej detskej izbe opatrenej len tým najpotrebnejším pre mladú študentku. Na ľavú stranu izby bola navrhnutá biela policová časť na mieru s elegantným zlatým detailom na skrinkách. Pod nástennými policami sa nachádza dlhý písací stôl potrebný pre štúdium a prácu s počítačom,  ktorý zároveň slúži aj ako kozmetický stolík so zrkadlom. Toaletný stolík sme doplnili o taburet so zlatým detailom, ktorý bude funkčný a zároveň nezaberie miesto pri otvorení dvier.

Oproti dverám pod okno bola umiestnená posteľ na mieru po celej dĺžke s odkladacou časťou. Pastelovo ružový záves iba zútulnil celkový vzhľad izby.

Pravú časť detskej izby tvorí šatník v bielom matnom dekore so zlatými úchytmi rovnako ako pri písacom stole a dubové police prepojené vrchnou časťou s paralelne dubovým dekoračným panelom, ktoré opticky z pohľadu dverí oddeľujú spaciu časť od zvyšku.

Celý priestor je svetlý a pôsobí vzdušne a dievčensky aj napriek malej metráži.

Študentská izba pre chlapca

Rovnaký štýl a dekor sme použili aj pri chlapčenskej izbe, avšak namiesto toaletného stola boli navrhnuté skrine s policami na mieru po celej dĺžke izby. Stôl sme v tomto prípade zvolili do tvaru L. Vrchná časť postele je čalúnená tmavo-modrou tkaninou, ktorú dizajnérka zvolila aj pre obliečky na vankúše a posteľné prádlo. Namiesto bielej zásteny použitej v dievčenskej izbe, sme do chlapčenskej izby zvolili dubový dekoračný panel.

Category
Detské izby