fbpx
Cenník - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
15433
page-template-default,page,page-id-15433,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Cenník

Cenník návrhu interiéru sa odvíja od rozsahu prác

 

Nemáme žiadne prehnané cenníky ani nároky a maniere. Ak potrebujete navrhnúť iba hlavný obytný priestor (obývačku a jedáleň), pustíme sa do toho rovnako, ako keď navrhujeme celý dom.

 

Zaleží aj na stupni vyhotovenia interiérového návrhu. Niekomu stačí skica rozmiestnenia nábytku a základná idea, niekto má radšej kompletnú 3D vizualizáciu. Zabezpečíme vám dizajn aj s realizáciou na kľúč. Naši dodávatelia vyrobia a nainštalujú nábytok na mieru, interiéry aj zariaďujeme a dekorujeme.

 

Cenu určuje rozsah našich prác – vy si zvolíte, čo vám máme zabezpečiť a čo si dokážete zohnať sami.

Cenník návrhov interiéru

1. Dispozičné zmeny, úpravy. Ak treba aj zameranie a vyhotovenie štúdie

Stáva sa, že miesto, kde bývame, nie vždy stopercentne vyhovuje našim potrebám a požiadavkám.  Niekedy však stačia len minimálne úpravy, zmeny v usporiadaní nábytku či posunutie dverí a zrazu je všetko v poriadku! Radi sa spolu s vami pozrieme na váš interiér a nájdeme nové riešenia! Súčasťou je aj zameranie a vytvorenie výkresových podkladov na dispozičné úpravy

 • Dispozičné zmeny

  Niekedy však stačia len minimálne úpravy, zmeny v usporiadaní nábytku či posunutie dverí a priestor je ideálny. Minimálna cena 50 €, inak 6€ /m2

 • Zameranie + výkresy

  Presné rozmery sú dôležité. Ak nemáte výkresy, či podklady, priestor si zameriame (2€/m2). Vyhotovíme výkresy (2€ / m2) skutočného stavu - podklady pre ďalšiu prácu. Minimálna cena 50 €, inak 2+2 € / m2

 • Konzultácia interiérového dizajnéra

  Konzultácia s interiérovým dizajnérom - poradenstvo a pomoc pri rozhodovaní ako na dizajn, rekonštrukciu, či návrh. Konzultácie v rámci návrhov sú v cene návrhov.

2. Architektonická štúdia – 2D návrh interiéru

Základom je Ideový návrh dizajnéra. Interiérový dizajnér vám vyhotoví návrh. Určí, štýl, či nájde pre vás a váš priestor vhodné farebné riešenie a navrhne umiestnenie vášho nábytku! Zároveň vám pomôžeme s hľadaním takých kúskov, ktoré budú svojím rozmerom aj dizajnom pasovať do vášho interiéru.

Pri objednávke celého bytu (3 izby a viac) je ideový návrh dizajnéra (č.1) v cene tohto návrhu. Stačia nám podklady/meranie interiéru a môžeme tvoriť!

 • Hlavný obytný priestor

  Hlavný obytný priestor - obývačka a jedáleň. Kompletná farebnosť, návrhy povrchov, rozmiestnenie a tipy na nábytok, nákupný zoznam.

 • Spálňa, pracovňa, detská izba

  Ďalšia miestnosť - spálňa, detské izby, pracovňa/hosťovská. Kompletná farebnosť, rozmiestnenie a tipy na nábytok, nákupný zoznam.

 • Výsledný návrh

  Spolu s návrhom 2D pôdorysu miestností dostanete návrh farebnosti, rozmiestnenie a návrh nábytku, nákupný zoznam doplnkov (svietidlá, koberce, atď.)

3. Vizualizácia interiéru – reálne zobrazenie výsledného dizajnu interiéru

Neviete si dobre predstaviť ako sa k sebe budú hodiť jednotlivé farby a prvky? Pripravíme vám detailné a realistické pohľady do vášho interiéru! Vizualizácie návrhov interiéru sú najlepšou pomôckou – aby aj vaši ďalší dodávatelia vedeli, ako má interiér vyzerať. Výrazne poslúžia pri záverečnom dekorovaní a dolaďovaní priestoru.

Návrh interiéru 3D (č.4), architketonická štúdia 2D (č.3) a samozrejme aj ideový návrh dizajnéra (č.2) sú v tejto cene – ak máte podklady a interiér zameraný, nemusíte platiť nič navyše.

 • Hlavný obytný priestor

  Kompletný dizajn hlavného obytného priestoru - obývačka s jedálňou / halou. Výstupom sú reálne pohľady na budúci interiér. Priestor do 20 m2 zľava 10%!

 • Spálňa, detská izba, pracovňa...

  Kompletný návrh a dizajn jednej izby / miestnosti aj s vizualizáciou. Získate dva pohľady na izbu a dokonalú predstavu o jej budúcom vzhľade. Izba do 10m2 zľava 10%!

 • Výsledný dizajn

  Dva pohľady na izbu a dokonalú predstavu o jej budúcom vzhľade. S vizualizáciou dostanete návrh farebnosti, rozmiestnenie a návrh nábytku, nákupný zoznam doplnkov...

Ak by ste mali záujem o dodatočné vizualizovanie niektorých miestností ktoré už máte v 3D, napíšte nám – pošleme vám cenník vizualizácií.

Konzultácie s interiérovým dizajnérom / architektom.

Nie ste si istý rozsahom prác – čo potrebujete a čo Vám pomôže? Potrebujete sa iba poradiť a zvyšok zvládnete sami? Naše dizajnérky a architektky sú Vám k dispozícii.

Konzultáciu odporúčame zvoliť, keď neviete, či daná dispozícia splní vaše očakávania, keď si neviete rady so zariaďovaním, potrebujete zladiť existujúce prvky v interiéri, alebo len naštartovať a usmerniť vaše nápady k zdarnému výsledku.

Stretnutia sa netreba obávať – bude to dialóg – poviete nám čo sa Vám páči, ktoré kusy existujúceho nábytku si želáte ponechať, prípadne sa poradíme čo s nimi. Počas stretnutia si naskicujeme (ručne) nápady, zadefinujeme farebnosti a ukážeme si príklady, ako by mohol interiér vyzerať.

Túto konzultáciu si môžete objednať aj samostatne, bez objednania predchádzajúcich prác. Ak si objednáte návrh interiéru (bod. 2 alebo 3., táto konzultácia je súčasťou návrhu interiéru, trvá cca 2 hod. a dohodnete si tu základnú ideu návrhu a dizajnu.

Dodatočné konzultácie dizajnéra, výbery materiálov, asistencia pri nákupe – cena 29 € /hod

 • Ideový návrh + konzultácia

  Konzultácia dizajnéra k vášmu interiéru a ideový návrh. Stretnutie u nás v Showroome (kde máme vzorkovníky), ktorého výstupom sú nápady, farebnosť a príklady, ako interiér zariadiť.

 • Ideový návrh + konzultácia na mieste

  U vás doma - konzultácia k vášmu interiéru a ideový návrh (len s obrázkami, bez vzorkovníkov). Výstupom sú nápady, farebnosť a ilustračné príklady, ako interiér zariadiť.

 • Ideový návrh interiéru + moodboard

  Konzultácie interiérového dizajnéra s výstupom, ktorým je moodboard. Definovanie štýlu, farebnosti a príkladov, ako konkrétne daný interiér zariadiť.

Napíšte nám vaše požiadavky a my vám vytvoríme ponuku na mieru

Cenník návrhov exteriéru domu

1. Podklady na tvorbu dizajnu exteriéru.

Často krát k nám prídete iba so skicou, či starými výkresmi na papieri. To je v poriadku, ale na to aby sme mohli začať navrhovať, potrebujeme dom prekresliť elektronicky. Robíme to za naozaj veľmi priaznivé ceny – na exteriérový návrh nám stačia základné pohľady.

Cena kreslenia samozrejme závisí od veľkosti domu. Základná cena je uvedená, ak máte väčší dom, cenu dohodneme osobitne, ale bude v uvedených intenciách. 

 • plán prác

  Konzultácia k podkladom, vašim predstavám a určenie rozsahu prác (do 1h). POZOR - konzultácia s architektom, ohľadom dizajnu, tvorba nápadov, ideový koncept: CENA: 150€

 • Štúdia

  Ak nemáte žiadne výkresy, či štúdiu, ale len skice zakreslené rukou - dom si musíme nakresliť. Bez toho sa navrhovať nedá. Exteriér domu o veľkosti cca 100m2:

 • Podklady

  Ak máte iba vytlačený projekt, alebo štúdiu (nemáte el.podklady), dom si musíme vyhotoviť do elektronickej podoby, návrh robíme v dizajnérskych programoch. Exteriér domu 100m2:

2. Ideový návrh dizajnéra / architekta.

Pokiaľ sa potrebujete iba poradiť a stačia vám ako výstup skice, či moodboard, alebo fotografie iných domov kde uvidíte čo vám navrhneme, stačí zaplatiť za konzultáciu.

Ak navrhujeme, robíme dve varianty. V cene máte potom 2D schému domu – buď základný pohľad na čelnú fasádu a návrh farebosti, alebo všetky pohľady na dom. Vybranú variantu potom po vašich pripomienkach upravíme. 

 • Ideový návrh

  Konzultácia k podkladom, vašim predstavám a ideový návrh domu - prípadne moodboard.

 • Štúdia architekta

  2D návrh z existujúceho výkresu, dve varianty dizajnu a jeden pohľad na dom - po pripomienkach úprava návrhu v cene.

 • pohľady na dom

  Všetky pohľady v 2D na dom, návrh dizajnu, pripomienky a úprava v cene.

3. 3D model domu alebo 3D vizualizácie.

Ak nestačia pohľady, vytvoríme vám 3D model domu a návrh exteriéru si ukážeme 3D. V cene 3D modelu je konzultácia (č.1) aj pohľady a 2 návrhy (č.2).

Vizualiácie vychádzajú z 3D modelu (všetky predchádzajúce práce sú v cene). Základom je 3D vizualizácia z dvoch želaných strán domu, v prípade potreby vyhotovíme aj vizualizácie iných pohľadov. 

 • 3D model domu

  Návrh exteriéru na 3D modeli domu, 2 varianty a pripomienky v cene

 • 3D vizualizácia

  Vizualizácie na 3D modeli domu. Takmer dokonalý pohľad na budúcu podobu domu, zapracovaný do fotografie existujúceho exteriéru.

 • vizualizácie

  Ak nestačí hlavná vizualizácia, prineste ďalšie fotografie, či návrh záhrady a vyhotovíme vám ďalšie vizualizácie domu.

Napíšte nám a my vám vytvoríme ponuku na mieru