fbpx
Cenník - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
15433
page-template-default,page,page-id-15433,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Cenník

Cenník návrhu interiéru sa odvíja od rozsahu prác

 

Nemáme žiadne prehnané cenníky ani nároky a maniere. Ak potrebujete navrhnúť iba hlavný obytný priestor (obývačku a jedáleň), pustíme sa do toho rovnako, ako keď navrhujeme celý dom.

 

Zaleží aj na stupni vyhotovenia interiérového návrhu. Niekomu stačí skica rozmiestnenia nábytku a základná idea, niekto má radšej kompletnú 3D vizualizáciu. Zabezpečíme vám dizajn aj s realizáciou na kľúč. Naši dodávatelia vyrobia a nainštalujú nábytok na mieru, interiéry aj zariaďujeme a dekorujeme.

 

Cenu určuje rozsah našich prác – vy si zvolíte, čo vám máme zabezpečiť a čo si dokážete zohnať sami.

Cenník návrhov interiéru

1. Dispozičné zmeny, úpravy. Ak treba aj zameranie a vyhotovenie štúdie

Stáva sa, že miesto, kde bývame, nie vždy stopercentne vyhovuje našim potrebám a požiadavkám.  Niekedy však stačia len minimálne úpravy, zmeny v usporiadaní nábytku či posunutie dverí a zrazu je všetko v poriadku! Radi sa spolu s vami pozrieme na váš interiér a nájdeme nové riešenia! Súčasťou je aj zameranie a vytvorenie výkresových podkladov na dispozičné úpravy

 • Dispozičné zmeny

  Niekedy však stačia len minimálne úpravy, zmeny v usporiadaní nábytku či posunutie dverí a priestor je ideálny. Minimálna cena 50 €, potom 3€ /m2

 • Zameranie + výkresy

  Presné rozmery sú dôležité. Ak nemáte výkresy, či podklady, priestor si zameriame. Vyhotovíme výkresy skutočného stavu - podklady pre ďalšiu prácu. Minimálna cena 50 €, potom 2 € / m2

 • Konzultácia interiérového dizajnéra

  Krátka konzultácia bez návrhov, resp. ak potrebujete akékoľvek dodatočné konzultácie: int.dizajnér 29 € /hod. Konzultácie v rámci návrhov sú samozrejme v cene návrhov.

2. Ideový návrh dizajnéra

Súčasťou je konzultácia interiérového dizajnéra (cca 2 hod.) a ideové návrhy ako interiér zariadiť. Stretnutia sa netreba obávať – bude to dialóg – poviete nám ktoré kusy existujúceho nábytku si želáte ponechať, prípadne sa poradíme čo s nimi. Počas stretnutia si naskicujeme (ručne) návrhy, zadefinujeme farebnosti a ukážeme si príklady, ako by mohol interiér vyzerať.

Konzultáciu odporúčame zvoliť, pokiaľ si neviete rady so zariaďovaním, potrebujete zladiť existujúce prvky v interiéri, alebo len naštartovať a usmerniť vaše nápady k zdarnému výsledku.

 • Ideový návrh + konzultácia

  Konzultácia dizajnéra k vášmu interiéru a ideový návrh. Výstupom sú nápady, farebnosť a príklady, ako interiér zariadiť.

 • Ideový návrh + konzultácia na mieste

  U vás doma - konzultácia k vášmu interiéru a ideový návrh. Výstupom sú nápady, farebnosť a príklady, ako interiér zariadiť.

 • Ideový návrh interiéru + moodboard

  Konzultácie interiérového dizajnéra s výstupom, ktorým je moodboard. Definovanie štýlu, farebnosti a príkladov, ako konkrétne daný interiér zariadiť.

3. Architektonická štúdia – 2D návrh interiéru

Základom je Ideový návrh dizajnéra. Interiérový dizajnér vám vyhotoví návrh. Určí, štýl, či nájde pre vás a váš priestor vhodné farebné riešenie a navrhne umiestnenie vášho nábytku! Zároveň vám pomôžeme s hľadaním takých kúskov, ktoré budú svojím rozmerom aj dizajnom pasovať do vášho interiéru.

Pri objednávke celého bytu (3 izby a viac) je ideový návrh dizajnéra (č.2) v cene tohto návrhu. Stačia nám podklady/meranie interiéru a môžeme tvoriť!

 • Hlavný obytný priestor

  Havný obytný priestor - obývačka a jedáleň. Kompletná farebnosť, rozmiestnenie a tipy na nábytok, nákupný zoznam. Dva rôzne návrhy.

 • Spálňa, pracovňa, detská izba

  Hlavné izby - spálňa, detské izby, pracovňa/hosťovská. Kompletná farebnosť, rozmiestnenie a tipy na nábytok, nákupný zoznam. Dva rôzne návrhy.

 • Chodba, predsieň, šatník

  Návrh ostatných miestností, kde je menej nábytku - kompletná farebnosť, rozmiestnenie a tipy na nábytok, nákupný zoznam. Dva rôzne návrhy.

4. Návrh interiéru 3D

Základom je Architektonická štúdia 2D. Na základe nej vytvoríme náhľady do vášho nového interiéru, kde budete vidieť priestorové usporiadanie nábytkov a prvkov. Ak chcete navrhnúť a vidieť len jednu miestnosť, dve alebo len časť priestoru, nevadí! Radi vám naše služby prispôsobíme a vyskladáme vám váš balíček na mieru. Pozor, pri tomto zobrazení nedokážete posúdiť farby, textúry a povrchy – využíva sa najmä na návrh zariadenia priestoru. Ak vám zaleží na vizuálnom stvárnení interiéru, zvoľte si verziu č.5: VIZUALIZÁCIE

Architketonická štúdia 2D (č.3) a samozrejme aj ideový návrh dizajnéra (č.2) sú v tejto cene – ak máte podklady a interiér zameraný, nemusíte platiť nič navyše.

 • 3D návrh

  3D návrh interiéru a 3D pohľad do každej izby. Plus architektonická štúdia 2D so všetkými doplnkami. V cene: hlavný obytný priestor + 2 izby - oplatí sa ak máte dom, či 3 izbový byt.

 • Obytný priestor

  3D návrh obytného priestoru. Pôdorys a 3D pohľad obývačky a jedálne. Plus architektonická štúdia 2D so všetkými doplnkami.

 • 3D jedna izba

  3D návrh jednej miestnosti - napr.spálne, deskej izby. Pôdorys a 3D pohľad. Plus architektonická štúdia 2D so všetkými doplnkami.

5. Vizualizácia interiéru – reálne zobrazenie výsledného dizajnu interiéru

Neviete si dobre predstaviť ako sa k sebe budú hodiť jednotlivé farby a prvky? Pripravíme vám detailné a realistické pohľady do vášho interiéru! Vizualizácie návrhov interiéru sú najlepšou pomôckou – aby aj vaši ďalší dodávatelia vedeli, ako má interiér vyzerať. Výrazne poslúžia pri záverečnom dekorovaní a dolaďovaní priestoru.

Návrh interiéru 3D (č.4), architketonická štúdia 2D (č.3) a samozrejme aj ideový návrh dizajnéra (č.2) sú v tejto cene – ak máte podklady a interiér zameraný, nemusíte platiť nič navyše.

 • Izba / kuchyňa

  Kompletný návrh a dizajn jednej izby až po vizualizáciu. Získate dva pohľady na izbu a dokonalú predstavu o jej budúcom vzhľade. Izba do 10m2 zľava 10%!

 • Obytný priestor

  Kompletný dizajn hlavného obytného priestoru - obývačka s jedálňou, halou. Výstupom sú reálne pohľady na budúci interiér. Priestor do 25 m2 zľava 10%!

 • Miestnosť, vstup

  Kompletný návrh a dizajn jednoduchšej miestnosti až po vizualizáciu. Napr. chodba, vstupný priestor, a pod. Získate dva pohľady a dokonalú predstavu o jej budúcom vzhľade. Izba do 10m2 zľava 10%!

Ak by ste mali záujem o dodatočné vizualizovanie niektorých miestností ktoré už máte v 3D, napíšte nám – pošleme vám cenník vizualizácií.

Kompletný a prehľadný cenník návrhov (PDF  125 kB)

Cenník návrhov exteriéru domu

1. Podklady na tvorbu dizajnu exteriéru.

Často krát k nám prídete iba so skicou, či starými výkresmi na papieri. To je v poriadku, ale na to aby sme mohli začať navrhovať, potrebujeme dom prekresliť elektronicky. Robíme to za naozaj veľmi priaznivé ceny – na exteriérový návrh nám stačia základné pohľady.

Cena kreslenia samozrejme závisí od veľkosti domu. Základná cena je uvedená, ak máte väčší dom, cenu dohodneme osobitne, ale bude v uvedených intenciách. 

 • plán prác

  Konzultácia k podkladom, vašim predstavám a určenie rozsahu prác

 • Štúdia

  Ak nemáte výkresy, či štúdiu, iba dom zakreslený rukou - dom si musíme nakresliť. Bez toho sa navrhovať nedá. Interiér cca 100m2:

 • Podklady

  Ak máte vytlačený projekt, alebo štúdiu, dom si musíme vyhotoviť do elektronickej podoby, návrh robíme v dizajnérskych programoch.

2. Ideový návrh dizajnéra / architekta.

Pokiaľ sa potrebujete iba poradiť a stačia vám ako výstup skice, či moodboard, alebo fotografie iných domov kde uvidíte čo vám navrhneme, stačí zaplatiť za konzultáciu.

Ak navrhujeme, robíme dve varianty. V cene máte potom 2D schému domu – buď základný pohľad na čelnú fasádu a návrh farebosti, alebo všetky pohľady na dom. Vybranú variantu potom po vašich pripomienkach upravíme. 

 • Ideový návrh

  Konzultácia k podkladom, vašim predstavám a ideový návrh domu - prípadne moodboard.

 • Štúdia architekta

  2D návrh z existujúceho výkresu, dve varianty dizajnu a jeden pohľad na dom - po pripomienkach úprava návrhu v cene.

 • pohľady na dom

  Všetky pohľady v 2D na dom, návrh dizajnu, pripomienky a úprava v cene.

3. 3D model domu alebo 3D vizualizácie.

Ak nestačia pohľady, vytvoríme vám 3D model domu a návrh exteriéru si ukážeme 3D. V cene 3D modelu je konzultácia (č.1) aj pohľady a 2 návrhy (č.2).

Vizualiácie vychádzajú z 3D modelu (všetky predchádzajúce práce sú v cene). Základom je 3D vizualizácia z dvoch želaných strán domu, v prípade potreby vyhotovíme aj vizualizácie iných pohľadov. 

 • 3D model domu

  Návrh exteriéru na 3D modeli domu, 2 varianty a pripomienky v cene

 • 3D vizualizácia

  Vizualizácie na 3D modeli domu. Takmer dokonalý pohľad na budúcu podobu domu, zapracovaný do fotografie existujúceho exteriéru.

 • vizualizácie

  Ak nestačí hlavná vizualizácia, prineste ďalšie fotografie, či návrh záhrady a vyhotovíme vám ďalšie vizualizácie domu.

Kompletný a prehľadný cenník návrhov (PDF  125 kB)