fbpx
Interiér bungalovu, ktorý zaručí teplo domova - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
18117
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18117,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Interiér bungalovu, ktorý zaručí teplo domova
Návrh interiérového dizajnu

Hlavným zámerom pri tejto stavbe Largo 122 od spoločnosti ModerneDomy.sk bolo navrhnúť hlavný obytný priestor bungalovu v obci Bobrovec, s vysokým stropom a veľkou metrážou tak, aby sa v nej mladá rodina cítila útulne a každý si našiel svoje pohodlie. 

Kuchyňa

Vstupom do interiéru sa nachádzame v priestrannej izbe, s ktorou sa naša dizajnérka mohla doslova vyhrať. Vďaka vysokému stropu a veľkým francúzskym oknám mala možnosť použiť v interiéri aj tmavšie odtiene.

Najviac dominantným prvkom v tomto interiéri sú tmavé drevené trámy a  krb obložený kameňom.

Priestranná kuchyňa na mieru navrhnutá do tvaru U je zaujímavá tmavo-šedou pracovnou doskou a zástenou. Obsahuje aj barový pult pre dvoch. Vstavané skrine sú na jednej strane od vstupu ukončené magnetickou tabuľou.

Obývačka

Originalitu v obývačke dodáva hojdacie kreslo zavesené na drevenom tráme a rodinné fotografie, ktoré dolaďujú pohodovú atmosféru v celom priestore. Obývacia stena je len veľmi jednoduchá bez potreby úložných priestorov, ktorých je v dome dostatok. Rovnako ako aj na krbe bol použitý kameň aj za televízor. Výrazné červené závesy dodali interiéru pestrosť a kus elegancie.

Category
Komplet interiéry, Obývacie izby