fbpx
Dizajnový tip ako môžete využiť pivničné priestory v dome - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
18508
post-template-default,single,single-post,postid-18508,single-format-standard,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Dizajnový tip ako môžete využiť pivničné priestory v dome

Dizajnový tip ako môžete využiť pivničné priestory v dome

Kopí sa vám v pivnici neporiadok a premýšľate nad tým ako by ste priestor využili praktickejšie a že by mohol plniť aj iný účel ako je sklad nepotrebných veci? [/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

Predstavte si, že môžete pozvať rodinu a priateľov na rodinnú oslavu do vášho domu  a priamo vo svojej útulnej pivnici ich pohodlne usadiť a ponúknuť im víno alebo iné osvieženie, či občerstvenie. Práve takúto predstavu sme splnili mladej rodine a navrhli dovtedy nevyužitý priestor. Narodeninové oslavy tak naberú atmosféru a nemusíte byť vinár, aby ste si mohli vychutnať pokoj pri pohári vína, whiskey, či rumu.

Vďaka prírodným materiálom použitým v interiérovom návrhu môžete cítiť aj na pohľad teplo, ktoré vytvára drevo. Stojan na poháre v strede konštrukcie na mieru  spĺňa požiadavky funkčnosti a dizajnu zároveň. Pre tie najvzácnejšie kúsky sme navrhli podsvietené police, ktoré zvýraznia dôležitosť a kvalitu. Vďaka spodným priečinkom je možné uložiť akékoľvek predmety, či už súvisia alebo nesúvisia s vínom. 

Aby ste si pochutili na poháriku správnej teploty, navrhli sme aj menší chladiaci box, ktorý je taktiež podsvietený z vnútornej strany.