fbpx
Návrh interiéru bytu v Rakúskom meste Neusiedl am See - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
18565
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18565,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Návrh interiéru bytu v Rakúskom meste Neusiedl am See
Návrh interiérového dizajnu

Hlavným zámerom pri zariaďovaní interiéru bolo vytvoriť minimalistický, svetlý interiér pre rodinu tak, aby pôsobil elegantne, nadčasovo, ale útulne. Zároveň aby bol praktický a ľahko udržateľný. 

Obývacia izba je vďaka veľkému oknu dostatočne presvetlená. Doplnky v mramorovej, čiernej a šalviovo zelenej farbe vytvárajú príjemný a uhladený celok. Podsvieteným zadnej časti a poličiek sme podčiarkli teplé odtiene a zútulnili tak hlavnú časť pre stretnutia s rodinou. Atmosféru pri posedení vytvorí určite aj veľké akvárium zabudované v  skrinke vyrobenej na mieru v úzkom priestore vedľa sedačky. Drevené posuvné dvere, ktoré pri otvorení vyzerajú ako lamelová stena len  pridali na originalite.

Kuchyňa

Kuchyňu naša dizajnérka navrhla do tvaru písmena “I” po oboch stranách miestnosti. Časti  kuchynskej linky boli rozdelené na základe praktického hľadiska. Do návrhu interiéru kuchyne bola zakomponovaná zástena s mramorovým efektom, ktorá je v súlade so svetlo-šedou spodnou časťou kuchynskej linky. Čierne doplnky a spotrebiče zvýraznili a podčiarkli celkový štýl kuchyne.

Spálňa

Pri vstupe do spálne je na ľavej strane priestranný walk in šatník s posuvnými dverami. Izba je zariadená posteľou s drevenou konštrukciou  a doplnená o obliečky v rovnakých farbách ako v celom byte. Nočné stolíky boli zvolené v minimalistickom dizajne. Betónová stena s obrazmi dotvorili celkový dizajn pre izbu, ktorá bude zároveň slúžiť aj ako pracovňa. 

Detské izby

Pri navrhovaní je dôležité poznať rozpočet, aby sme nevytvorili interiér, ktorý potom nebude možné vyrobiť a zariadiť. Detské izby navrhla dizajnérka s nábytkom na mieru, aby bol využitý každý cm menších izieb. Boli navrhnuté minimalisticky a s dôrazom na aktuálne potreby detí, ale aj s pohľadom do budúcnosti.

Kúpeľňa

Eleganciu kúpeľni dodáva hlavne mramorová veľkoformátová dlažba a biela štruktúrovaná dlažba na jednej strane vane a vo vnútornej časti sprchovacieho kútu. V tejto časti vás zaujme aj drevená lamelová stena, za ktorou je elegantne skrytá práčka so sušičkou. V celom byte sú zavedené čierne stropné svietidlá a biele dvere s čiernymi kľučkami.

Želáme krásne bývanie!

Dizajnérka: Ing. arch. Monika Krkošeková

Category
Komplet interiéry