fbpx
Útulný interiér domu v dubovom dekore - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
18423
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18423,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Útulný interiér domu v dubovom dekore




Návrh interiérového dizajnu

Oslovila nás klientka s požiadavkou navrhnutia dizajnu spodného podlažia novopostaveného rodinného domu v Slovenskom Grobe. V obývačke spojenej s jedálňou a kuchyňou dominujú prírodné materiály, ktoré pôsobia útulne a elegantne zároveň v prípade, že sú doplnené o ďalšie neutrálne farby ako napr. šedá, biela, hnedá, čierna. 

Nábytok v obľúbenom prírodnom dekore Dub Halifax v kombinácii s bielou lesklou spodnou časťou kuchynskej linky bol vyhotovený na mieru. Pracovná doska a zástena v bielom mramore boli zvolené najmä z hľadiska ľahkej udržateľnosti.

Zaujímavý vzhľad tomuto dizajnu dodávajú dvierka v čiernom dymovom skle spolu s LED podsvietením vo vnútornej časti skrine a čierne výplne medzi skrinkami.

Masívny jedálenský stôl v dubovom dreve zútulnil miestnosť ešte viac v kombinácii s dvoma odtieňmi čalúnených stoličiek v šalviovo zelenej a svetlo-šedej farbe. 

LED stropné svietidlá so spoločnou základňou po obvode izby ako  systémové riešenie zabezpečia dostatok svetla v prípade potreby, ale aj intímne  a upokojujúce osvetlenie počas oddychových večerov.

Doplnky v celom interiéri boli ladené do čiernej, aby vynikli pri zemitých farbách hnedej a bielej. Atmosféru dodal aj biokrb v čiernej farbe v rohu obývacej izby.

Pre celú spodnú časť domu naša dizajnérka zvolila jednotnú podlahu v dekore dub, čím ešte viac opticky prepojila obe miestnosti. Rovnaký dekor použila aj na schodoch. Koberec v obývačke v svetlom odtieni s abstraktnými vzormi iba zvýraznil dôležité prvky a materiály v navrhovanom interiéri obývačky spojenej s kuchyňou..

Category
Komplet interiéry, Kuchyne, Obývacie izby