fbpx
Priestranná kuchyňa s obývačkou v Nitre s dávkou minimalizmu - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
18422
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18422,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Priestranná kuchyňa s obývačkou v Nitre s dávkou minimalizmu
Návrh interiérového dizajnu

Nový a moderný dom si zaslúži aj moderný interiér. Mladá rodina z Nitry nás oslovila s požiadavkou návrhu interiéru priestranného rodinného domu. Farebná paleta bola zvolená v prírodných, zemitých odtieňoch s prvkami šedej a sýtejšej horčicovej farby.

Vstupná chodba

Vstupom do domu sa nachádzame v dlhšej vstupnej chodbe opatrenej len tým najpotrebnejším, lavičkou na prezúvanie zabudovanou v šatníkovej skrini. Nad lavicu sme umiestnili vešiaky na kabáty namontované v lamelovom paneli. Oproti sa nachádza zrkadlo s dvoma skrinkami, ktoré poslúžia na odloženie dáždnikov, kľúčov a iných drobností. Chodbou plynule vchádzame do obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou.

Hlavný obytný priestor

Tento priestor je opticky rozčlenený na 2 časti vďaka gresovej, matnej dlažbe s imitáciou kameňa a laminátovej podlahe v odtieni dubového dreva.

Na pravej strane sa nachádza vzdušná kuchyňa. Vrchná vstavaná časť s množstvom úložného priestoru a vstavanými spotrebičmi čierne farby je navrhnutá v odtieni pieskovo-béžovej a spodná časť v dubovom dekore s push systémom. Za pracovnú časť možno považovať kuchynský ostrovček s bielou, lesklou, mramorovou pracovnou doskou. Kuchynský ostrov s varnou zónou poskytuje veľa miesta na varenie aj sedenie za barovým stolom, ukončeným malou vinárničkou. Nad varnú plochu sme umiestnili luxusný ostrovčekový digestor v bielej farbe. 

Vedľa kuchynského ostrovčeka sa nachádza masívny rozkladací jedálenský stôl v dekore dub, ktorý dopĺňajú čalúnené stoličky v horčicovej a šedej farbe. 

V celom hlavnom obytnom priestore sú umiestnené biele stropné svietidlá.

Obývacia izba je vďaka francúzskym oknám dostatočne presvetlená s oknami do záhrady po celej jednej strane a tak je dispozícia obývačky daná. Na jednej strane je TV stena so skrinkami mieru v minimalistickom dizajne bez úchytiek. Drevený obklad TV steny zjemňuje interiér.

Naopak čierny kov na doplnkoch zvýrazňuje prvky a celkový luxusný dizajn.

Oproti sa nachádza dostatočne veľká látková pohovka v pieskovom odtieni. Za gaučom sa nachádza vstavaná knižnica s otvorenými policami ale aj skrinkami na push systém a skrytými bezfalcovými dverami. 

Vďaka doplnkom v knižnici a prírodnému drevu použitom v interiéri vyžaruje z priestoru príjemná rodinná emócia. Vytvára v novom dome atmosféru, v ktorej mladá rodina rýchlo nadobudne pocit domova.

Category
Komplet interiéry