fbpx
Praktická detská izba pre dvoch školákov - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
17990
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17990,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Praktická detská izba pre dvoch školákov
Hľadáte nápady na spoločnú detskú izbu pre svoje deti? Práve ste ju našli. Izba pre 2 deti si vyžaduje extra plánovanie, výsledkom však môže byť miestnosť, ktorá vytvorí trvalé spomienky na detstvo. Spoločná detská izba môže zaručiť deťom kopec zábavy.Návrh interiérového dizajnu

Veľké skrine, ktoré zakryjú jednu stenu zabezpečia veľa úložného priestoru, ktorý je v detskej izbe potrebný a farebné poličky a skrinky na mieru vyriešia dilemu nielen z dizajnového hľadiska, ale hlavne sa stanú praktickým riešením pre deti, ktoré môžu do nich uložiť všetko, čo chcú mať poruke. 

V malom spoločnom priestore je najlepšie udržiavať veci symetrické. Tu majú dve jedinečné postele biely spoločný stôl pod oknom a bez skriniek, aby pri písaní úloh mali dostatok svetla. Veľký spoločný stôl môže slúžiť zároveň aj ako nočný stolík. Zároveň budú mať deti dostatok miesta na pohyb a na hranie. Identická posteľná bielizeň na posteliach vytvára menej vizuálneho neporiadku a násobí súhru malých detailov, ktoré sú v izbe zakomponované.

Celý priestor je svetlý, aby pôsobil vzdušne. Použili sme jemný odtieň modrej, ktorý malých školákov nebude rozptyľovať, ani unavovať. V kombinácii so svetlým drevom doplnené o detaily hnedej a niekoľko tónov šedej.

call to action image

Páči sa vám tento dizajn detskej izby? Pozrite si kompletný interiér

MODERNÝ EXTERIÉR, MODERNÝ INTERIÉR.
Category
Detské izby