fbpx
Moderný exteriér, moderný interiér. - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
17325
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17325,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Moderný exteriér, moderný interiér.
Tento svetlý otvorený trojizbový byt bolo radosť navrhovať. Nachádza sa v novostavbe v Petržalke, ktorá je známa moderným exteriérom, ktorý bol jedným z rozhodovacích faktorov majiteľov pre výber bytu v tejto budove. Preto sme interiér zosúladili nielen s potrebami rodiny, ale aj dizajnom prostredia, aby zapadol a aby sa v ňom cítili dobre.Návrh interiérového dizajnu

V celom priestore dominuje použitý tmavý drevodekor na kuchynskej linke ktorý sa rovnako objavuje aj na nábytku v obývačke. Vďaka nemu je kuchyňa s obývačkou pekne prepojená a celý priestor nadväzuje na seba.  

Tmavé drevo je ďalej doplnené základnými farbami ako je biela a čierna čím sme zabezpečili že je priestor odľahčený a dýcha, zároveň tak nedochádza k optickému zmenšeniu izieb. Ako akcent sme v obývačke použili žltú farbu v podobe kresla a doplnkov, ktorý príjemne osvieži celý priestor. 

Dizajn detskej izby je naopak hravý a príjemný, aby sa v ňom dve princezné cítili ako v rozprávke. Využili sme dostatok svetla z okien. Keďže jedno bolo veľmi nízke, stôl sme zvoli spoločný a jednu z postelí sme dali k onku. Z nej je pri zaspávaní a zobúdzaní výhľad na pokojné átrium objektu. 

Pri stole a za posteľami sú úložné priestory nielen na hračky, ale navrhli sme aj skryté perináky, aby sa deti mohli cez deň hrať na upratanej posteli. Postele s výsuvom poskytnú príležitostné prespanie kamarátke, či zväčšia plochu na hry. 

Izba nie je veľká a preto sme ju nezapratali ďalším nábytkom – využili sme priestor vedľa a urobili posuvné dvere za ktorými je skrytý šatník a sklad vecí, ktoré sa pri dvoch deťoch nazbierajú raz dva.

Vstupný priestor je spojený s obývacou časťou sklennými dverami aby sem prešlo prirodzené svetlo a oproti vstavanej skrini je len komoda na ukladanie denných drobností. Dvere vedú do pracovne, ktorá poskytuje aj príležitostné prespanie návštevám.

Spokojná majiteľka si u nás dodatočne objednala dizajn spálne, keďže sa rozhodla, že nebude robiť šatník, tak ako bol v pôvodnom pláne.

Podlhovastý pôdorys a členenie stropu spálne sme využili na oddelenie skríň šatníka od postele a vytvorili tak aspoň čiastočné členenie miestnosti, keďže samostatný priechodzí šatník nevyhovoval. Farbami spálňa ladí so zvyškom bytu a tapeta a podlaha v pastelovej farbe navodzujú pokojnú relaxačnú atmosféru.

Category
Komplet interiéry