fbpx
Dizajn interiéru obývačky, kuchyne a spálne. - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
17298
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17298,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Dizajn interiéru obývačky, kuchyne a spálne.


Dizajn interiéru obývačky, spálne a kuchyne

Dizajn interiéru pre novostavbu rodinného domu v Novej Dubnici. Prírodné farby a materiály vytvárajú pokojnú a príjemnú atmosféru, kde sa bude výborne relaxovať. Pritom je interiér moderný, bez dôrazu na nejaké charakteristické módne trendy.Dizajn interiéru obývačky, spálne a kuchyne Dizajn interiéru obývačky, spálne a kuchyne Dizajn interiéru obývačky, spálne a kuchyne Dizajn interiéru obývačky, spálne a kuchyne Dizajn interiéru obývačky, spálne a kuchyne Dizajn interiéru obývačky, spálne a kuchyne Dizajn interiéru obývačky, spálne a kuchyne Dizajn interiéru obývačky, spálne a kuchyne

Návrh interiérového dizajnu

Pri dizajne interiéru sme vychádzali z pôdosrysu, ktorý bol daný a zadania majiteľov, aby sa v dome cítili príjemne, ale bez dôrazu na to, že je to drevostavba. Preto sme dizajn interiéru obývačky a kuchyne ladili do prírodných odtieňov ako je hnedá, béžová. Pre kontrastné farby sme použili modrú farbu ktorá sa objavuje na pohovke v obývacej miestnosti. Ďalším akcentom sú svietidlá v medenom prevedení.

Kuchyňa

Dizajn kuchyne sme ladili do béžovej farby ktorú sme ďalej kombinovali s drevenou pracovnou doskou spolu s dreveným obkladom. Kuchyňu sme navrhli s ostrovčekom ktorý zároveň slúži ako barový pult. V celej kuchyni sú použité jednoduché hladké dvierka s elegantnými chrómovými úchytkami. Medzi kuchyňu a obývačku sme umiestnili jedálenský stôl.

Hlavný obytný priestor  

Hlavnému obytnému priestoru dominuje atypická stenu za televízorom. Farby zásteny a skrinky sú tiež inšpirované prírodou – klasmi na poli. Dizajn interiéru obývačky nadväzuje na kuchyňu s rovnakou farebnosťou, čím sme tieto dve miestnosti oddelené priečkou a jedálňou prepojili. 

Spálňa

Súkromná časť domu ladí so spoločenskou časťou domu farebnosťou. Po stranách postele sme za nočné stolíky umiestnili zrkadlá ktoré opticky zväčšujú malú miestnosť. Na stenu, na ktorej sa nachádza vstup do šatníka a súkromnej kúpeľne rodičov, sme použili drevený obklad čím sme ju zjednotili. 

Ak máte záujem o dizajn interiéru pre váš rodinný dom v okolí Dubnice, kontaktujte naše dizajnérky.

Category
Komplet interiéry