fbpx
Návrh izby pre študentku - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
18631
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18631,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Návrh izby pre študentku


Návrh interiéru - študentská izba projekt "Pekná vyhliadka"

Návrh interiérového dizajnu

Nestáva sa často, aby si interiér dala navrhnúť študentka. Je to škoda, pretože izby mladých ľudí, ktorí študujú a majú mnoho záujmov sú často multifunkčné a tým pádom poskladané z rôznych kusov nábytku a farieb, ako ich priniesol čas. Preto by im rady dizajnéra alebo priamo návrh interiéru študentskej izby pomohli, aby sa v izbe ľahšie študovalo, relaxovalo a bývalo.

Návrh interiéru - študentská izba projekt "Pekná vyhliadka"

Keď nás mladá klientka oslovila, potešilo nás to. Mala záujem o praktickú izbu v ktorej by sa dokázala nielen plnohodnotne vzdelávať ale aj relaxovať. Zhodli sme sa, že izba by mala byť útočiskom kde bude mať klientka súkromie, kde sa môže sústrediť, ale aj násť potrebný pokoj a načerpá energiu do ďalšieho dňa. Bonusom bude, ak táto študentská izba bude plne využiteľná aj po dokončení vysokej školy.

Návrh interiéru - študentská izba projekt "Pekná vyhliadka"

Dominantou je preto pracovný stôl. Druhou dôležitou súčasťou je dostatok úložného miesta. Nielen na šatstvo ale aj na knihy, ktorých má budúca chemička veľa. Jej zameranie nás inšpirovalo a na steny sme umiestnili tematické prvky z jej odboru, v želaných geometrických tvaroch. 

Pri návrhu interiéru študentskej izby sú dôležité farby a voľný priestor

Pri návrhoch izieb so štandardnou výmerou riešime vždy dilemu – čo najviac úložného miesta, posteľ, veľká skriňa, čo najväčší stôl… a pritom nesmiete izbu “prepchať”. Zvolili sme preto striedme tvary, veľkosti nábytku spĺňajúce nutné požiadavky a farebnosť ktorá opticky zväčší priestor.

Základom je biela. Akcent sme dosiahli za pomoci teplej žltej farby. Tá sa radí medzi aktívne farby, čo pri štúdiu môže byť značne nápomocné. Odtieň je však zvolený tak, aby zároveň pri intímnejšom osvetlení pôsobil upokojujúco a nie akčne a dynamicky.

Návrh interiéru - študentská izba projekt "Pekná vyhliadka"

Táto študentská izba je kombinácia nábytku na mieru, doplneného o sériovo vyrábanú skriňu a knižnicu. Znížili sme tak finančné výdavky na nábytok a dodržali rozpočet určený na konečnú realizáciu tejto študentskej izby.

Páči sa vám táto izba pre študentku? Ste rovnako odvážny? Oslovte interiérového dizajnéra, na výsledných farbách, praktickosti, funkčnosti a pohodlí veľmi záleží. Prostredie v ktorom žijete na vás výrazne vplýva a môže vám pri dosiahnutí vašich budúcich cieľov pomôcť.

Kontakt na naše dizanérky

Category
Detské izby