fbpx
Predstavujeme naše kuchyne Lamont - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
16512
page-template-default,page,page-id-16512,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Predstavujeme naše kuchyne Lamont

Prečo odporúčame kuchyne Lamont?

Firma má vlastnú výrobu už 20 rokov a napriek tomu, že vyrobí viac ako 300 kuchýň ročne, dbá v prvom rade na kvalitu materiálov, vybavenia a montáže kuchyne. Trvácne materiály rakúskej drevárskej firmy Egger, precízna montáž kuchyne vlastnými zamestnancami a vnútorné vybavenie renomovaných značiek sú zárukou kvality kuchyne a dlhodobej spokojnosti našich zákazníkov.

O firme Kuchyne Lamont

Spoločnosť Kuchyne Lamont bola založená v roku 1997 v Rýmařove a v súčasnosti má 25 zamestnancov, ktorí vyrobia približne 300 kuchýň za rok. Ich cieľom je individuálne riešenie vzhľadu, priestorového usporiadania a vybavenia kuchyne podľa preferencií zákazníkov. Výroba dizajnových kuchýň vyžaduje viac času, preto sa nesústreďujú na množstvo vyrobených kuchýň, ale na ich kvalitu.

 

Výnimočná kvalita kuchýň Lamont je deklarovaná aj tými najlepšími mechanickými prvkami, ktorými je kuchynský nábytok vybavovaný. Pojazdy výsuvu, kovania, tlmiace piesty pre mäkký doraz či mechanika horných výklopných skriniek sú značky BLUM, ktorá poskytuje doživotnú záruku, čo predstavuje asi 200 000 otvorení a zatvorení. Výsuvné potravinové skrine, výsuvy na fľaše a tzv. magic corner zas pochádzajú od renomovanej firmy Kesseböhmer.

Na pohľadové panely pre čelá skriniek a bočnice sa používajú vysokotlakové lamináty s ABS hranou, fólie, dyhy, matné a lesklé laky alebo masívne drevo (Jelša, buk, dub, javor, americká čerešňa alebo i bambus). Štandardom u všetkých kuchýň sú vysokotlakové lamináty alebo dyhované dosky o väčšej hrúbke (18 mm). Často pracujeme s ušľachtilými materiálmi ako žula, technistone, nerez alebo hliník, a to predovšetkým v kombinácii s dyhou a drevom.

Kto robí návrh a dizajn kuchyne?

Priestorový návrh kuchyne na mieru vám navrhne skúsený dizajnér firmy Lamont. Alebo môžete využiť služby našich interiérových dizajnérok, ktoré vám navrhnú nielen moderné a funkčné usporiadanie kuchyne, ale vytvoria vám dizajn a vyhotovia realistickú vizualizáciu, aby ste videli, ako bude kuchyňa vyzerať. Kuchynskú zostavu dizajnér nenavrhuje ako izolovaný prvok, ale rieši komplexný dizajn miestnosti – zvyčajne jedálne, ale aj hlavného obytného priestoru s obývačkou, ktorého býva kuchyňa často súčasťou.

 

Technická dokumentácia elektrických a plynových rozvodov aj vodovodu a odpadu je u nás samozrejmosťou. Navyše náš firemný technik na mieste montáže skontroluje prípravu na montáž – či zodpovedajú výstupy sietí, výšky parapetov a umiestnenie vykurovacích telies.

 

Hotovú kuchyňu vám potom dovezie na miesto montáže špeciálne upravené auto a namontujú šikovní zamestnanci Lamont, špecialisti na montáže.

Záruka 5 rokov a garantovaná cena

Kuchyňa nie je lacná skrinka, ktorú vymeníte keď sa vám vykývu dvierka, či začne odlupovať dekor. Kuchyňa sa používa denne, často nešetrne, pretože sa v nej pracuje – krája, zohrieva, varí, umýva, prská, oblieva, búcha – skrátka varí. To znamená, že by mala aj veľa vydržať.

Preto si pri výbere kuchynského štúdia, či výrobcu vašej kuchyne si zistite čo najviac osobných referencií – zákazníci by mali byť s kuchyňou spokojní aj po rokoch. Ak nemáte takúto možnosť, zistite si, akú záruku na kuchynský nábytok ponúkajú. My dávame na našu prácu záruku 5 rokov.

Zľava kuchyna 43 alebo 45%?

Áno, aj to sú bežné ponuky na trhu. U nás mániu zliav nemáme, pretože sa sústreďujeme na kvalitu materiálov a vybavenia kuchyne a spokojnosť zákazníkov. Garantujeme cenu kuchyne vopred vrátane dopravy a montáže.

Klienti sa nám často sťažujú, že v konkurenčnej ponuke im cenu montáže budú účtovať až podľa času, ktorý ich pracovníci montážou strávi a do ceny montáže započítajú aj samotné zostavovanie jednotlivých skriniek, pretože Vám domov privezú iba jednotlivé dosky, nie skompletizované skrinky. Sú to predajcovia kuchýň, alebo len prírezov a dielcov?

Naše kuchyne sú vďaka použitým materiálom a precíznej výrobe a montáži zárukou trvácnosti a nadčasového dizajnu. Ak máte záujem o návrh a kalkuláciu kuchyne, využite nasledujúci formulár a oslovte nás. Radi vám navrhneme kuchyňu snov.