fbpx
Dizajn interiéru s panoramatickým výhľadom - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
17565
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17565,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Dizajn interiéru s panoramatickým výhľadom
Navrhovaný obytný priestor na nachádza v novostavbe rodinného domu v Bratislave, v mestskej časti Rača. Developerský projekt pozostáva z niekoľkých rodinných domov, navrhnutých s dôrazom na výber materiálov, kvalitu prevedenia a modernú a funkčnú architektúru.Návrh interiérového dizajnu

Dizajn interiéru s panoramatickým výhľadom sme navrhovali pre potreby moderného mladého páru. Farebnú schému pre tento interiér sme volili monochromatickú, nakoľko súčasťou interiéru boli vopred vybraté viac-farebné obrazy od slovenskej autorky Barbory Jurovcovej, ktoré sme návrhom nechceli potláčať, ale skôr zvýrazniť.  

Priestor bol pomerne členitý a požiadavkou bolo vytvorenie kuchynského kúta s jedálenskou časťou a obyvačkovou zónou oddychu na pohovke. Z obývacej časti je výstup po schodisku na druhé poschodie, ktorého súčasťou je aj návrh zábradlia.  

Dizajn interiéru

Navrhli sme plynulú zostavu nábytku, ktorý vizuálne jednotne prepojuje krbovú vložku cez TV komodu až po kuchynskú linku a priestor pod schodiskom. Nábytok tak umocňuje celkový dojem z priestoru a necháva vyniknúť nádhernému výhľadu z okna. Doplnený bol sedačkou a v jedálni stoličkami a svietidlami od našich dodávateľov.

Obývačkový kút sme orientovali kvôli výhľadu k oknu, ale aj na pohľad do plápolajúceho krbu, ktorý bude tešiť majiteľov hlavne v období, keď nebude vonku príjemne. 

Surový betónový strop sme ponechali a doladili lištovým systémom osvetlenia v modernom technickom dizajne od nášho dodávateľa dizajnových svietidiel. V podobnom duchu je aj návrh zábradlia na schodišti. 

Category
Obývacie izby