fbpx
Získajte interiérový dizajn jedálne a kuchyne zadarmo! - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
16464
page-template-default,page,page-id-16464,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Interiérový dizajn a vizualizácia kuchyne a jedálne zadarmo!


Objednajte si kvalitnú kuchyňu Lamont s 5-ročnou zárukou a navrhneme vám aj jedáleň. Interiérový dizajn a vizualizácie v hodnote 400 € teraz v cene kuchyne. Využite túto Vianočnú akciu do 23.12. 2018!

– navrhneme vám ergonomickú, funkčnú a krásnu kuchyňu

– vyhotovíme interiérový dizajn kuchyne aj jedálne a realistickú vizualizáciu spolu s dekoráciami

– vyrobíme a namontujeme vám kvalitnú kuchyňu so zárukou 5 rokov

Kto sme?

Sme mladé, kreatívne a šikovné interiérové dizajnérky. Premýšľame, navrhujeme, vizualizujeme a aj realizujeme naše návrhy. Náš skúsený výrobca kvalitných kuchýň Lamont s 5-ročnou zárukou vyrobí viac ako 300 kuchýň ročne.

Trvácne materiály, montáž kuchyne vlastnými zamestnancami a kvalitné vybavenie Blum a Kesserböhmer sú synonymom trvácnosti a dlhodobej spokojnosti viac ako 3000 zákazníkov. Chcete krásnu a kvalitnú kuchyňu?

Pozrite sa, čo sme pre našich zákazníkov vytvorili:

Realizácie kuchýň Lamont:

Naše návrhy a vizualizácie interiérov:

Ako pracujeme?


Na úvodnom stretnutí si zadefinujeme čo sa vám páči a čo od srdca interiéru – kuchyne a jedálne očakávate. Vytvoríme ideový návrh – základnú farebnosť, štýl, dizajn a materiály kuchyne.

Navrhneme súlad s jedálňou, funkčné pracovné zóny v kuchyni a vhodné dispozičné riešenie priestoru. Potom vytvoríme 3D model vyladíme dizajn a vytvoríme finálnu realistickú vizualzáciu.

Ako získať návrh a vizualizáciu v hodnote 400€ zadarmo?


Stačí si objednať kvalitnú kuchyňu Lamont. Ako to funguje? Ak máte záujem o novú kuchyňu a interiérový dizajn srdca vášho domova, stačí sa stretnúť s našimi dizajnérkami a objednať si návrh a vizualizáciu jedálne a kuchyne v cene 400€.

Okrem realistickej vizualizácie a dizajnového návrhu je v cene aj návrh usporiadania kuchyne, na základe ktorého vám pripravíme aj rozpočet kuchyne. V prípade, že si kuchyňu objednáte od nás, získate návrh a vizualizáciu v hodnote 400€ zadarmo.

Dodacie termíny kuchýň sú 6 až 8 týždňov od objednania! Preto si dohodnite stretnutie čo najskôr – môžete aj hneď.

Navrhnite nám aj termín, ktorý vám vyhovuje – pracujeme Po-Pia, od 10.00 do 18.00

Interiérová dizajnérka Zuzana

tel.: 0948 70 80 79

Miesto stretnutia:
Bratislava – Karlova Ves

Interiérová dizajnérka Petra

tel. 0948 70 80 76

Miesto stretnutia:
Nitra – Mlyny

Ak máte záujem o návrhy a vizualizácie ďalších miestností a izieb aj bez realizácie kuchyne, dohodnite si stretnutie tiež cez tento formulár. Ďakujeme!

  Často kladené otázky

  Ako dlho trvá realizácia kuchyne a jedálne od prvého stretnutia?

  Samotný návrh trvá týždeň, potom záleží, či budete mať k nemu pripomienky a prípadné požiadavky na zmeny. Výkresy kuchyne a rozpočet zvyčajne vyhotovíme za pár dní. Výroba kuchyne potom trvá podľa množstva objednávok 5-7 týždňov, montáž 1-2 dni, podľa veľkosti a zložitosti kuchyne.

  Aké je kuchyňa Lamont a z akých je materiálov?

  Tradičný český výrobca kuchýň už 20 rokov vyrába kuchyne a nábytok na mieru. Kuchyňu ponúka od drevotrieskových, fóliových, akrylových až po striekané – lakované kuchyne. Materiál: rakúsky Egger, akrylátové vysokolesklé a vysokomatné povrchy T.acrylic, striekané alebo dýhované kuchyne, kovania a vybavenie Blum a Kesserbohmer. Na kuchyňu je záruka 5 rokov!

  Ak mám záujem o návrh a vizualizáciu aj obývačky, alebo celého bytu a nechcem kuchyňu?

  Nevadí, radi sa s vami stretneme a vyhotovíme vám navrh a dizajn interiéru pre akúkoľvek miestnosť, či celý byt. Ak si objednáte návrh celého bytu, dohodneme sa aj na výhodnej cene 😉  

  Čo ak chcem len kvalitnú kuchyňu a nechcem vizualizácie?

  Nie je problém, návrh kuchyne je v cene kuchyne, môžete si prísť objednať aj kuchyňu bez návrhu a vizualizácie interiéru.

  Čo ak si neobjednám kuchyňu Lamont?

  Zálohu za návrh a vizualizáciu vám síce neodpočítame, ale získate skvelú vizualizáciu interiéru, na základe ktorej ktorej si nakúpite nábytok a odporúčané dekorácie do jedálne a kuchyne.

  Čo je v cene návrhu a vizualizácie interiéru?

  Návrh a usporiadanie kuchyne podľa ergonómie varenia a pracovných zón. Návrh dizajnu kuchyne s konkrétnymi farbami a materiálmi pre výrobcu. Návrh jedálne – výber stola, stoličiek, návrh komody, prípadne iného nábytku do jedálne, opäť s podkladmi pre výrobu resp.nákupným zoznamom a vizualizácia celého priestoru vrátane dekorácií a textílií.

  Mám záujem získať interiérový dizajn zadarmo!