fbpx
Elegantná spálňa so šatníkom a kúpeľňou - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
18497
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18497,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Elegantná spálňa so šatníkom a kúpeľňou
Návrh interiérového dizajnu

Decentný moderný štýl, ktorým nič nepokazíte. Aktuálne obľúbené zemité odtiene rozčleňujú priestor na 3 časti, ktoré spolu tvoria spálňu, ktorú by chcela nejedna žena. Jeden vstup cez sklenené dvere priamo do veľkého šatníka pre dvoch a druhý otvorený vstup do kúpeľne. 

Výnimočným prvkom v spálni s ktorým sa naše dizajnérky museli popasovať bolo netradične umiestnené úzke okno vo vrchnej časti. V spálni robí 80% dizajnu posteľ a preto túto dominantu spálne umiestnila dizajnérka práve pod neho. Čalúnená posteľ v šedých odtieňoch bola doplnená o obliečky v rovnakej farbe a pastelovo ružové a zelené vankúše, ktoré spolu s prehozom dodali priestoru na jedinečnosti.

Dizajnérka navrhla tiež drevenú zástenu za čalúnenú posteľ, čo opticky prepojilo priestor medzi posteľou a úložnými skrinkami vedľa postele. Za zástenu bolo umiestnené aj osvetlenie, ktoré pridáva na atmosfére počas večerov strávených v posteli. Nad nočné stolíky sme umiestnili minimalistické svietidlá, z ktorých vedie ďalšie menšie, ale praktické svietidlo na čítanie kníh pred spaním.

Dominantou kúpeľne je machová stena a drevené lamely, ktoré pri béžovej dlažbe vyniknú v každom smere. Voľne stojacu vaňu z jednej strany lemujú presklené dvere, ktoré zabraňujú úniku vody mimo vymedzeného priestoru.

Priestor šatníka je rozdelený na 2 časti. V tomto prípade na ženskú a mužskú časť. Mužskú časť zdôrazňujú matné čierne sklenené dvere, za ktorými sa ukrýva vešiaková tyč po celej dĺžke. Pod ňou sa nachádza skrinka na mieru, ktorá ukrýva priestor na spodné prádlo alebo nohavice. Priestor nad vešiakovou tyčou sme doplnili o police, na ktoré je možné vďaka úložným boxom a škatuliam ukryť čokoľvek. 

Priestrannejšia ženská časť nám dovolila vyhrať sa s priestorom. Dvere tejto časti pozostávajú z lamiel počas celej dĺžky od zeme až po strop a umiestniť do nej aj posuvné zrkadlá a komodu s rôznymi výškami šuflíkov na dámske doplnky ako sú napr. hodinky, spodné prádlo, šperky, šály a pod. Do políc na jednej strane je možné umiestniť svetre a tričká. Pre blúzky a šaty je paralelne k policiam umiestnená vešiaková tyč, ktorá tak ako pri mužskej časti zabezpečí prehľad v oblečení. Rovnako aj vrchné police môžu slúžiť na uloženie sezónnych vecí a doplnkov v boxoch a škatuliach ladiacich k ostatnému interiéru.

call to action image

Páčil sa vám tento návrh spálne ? Pozrite sa na kompletný dizajn domu

INTERIÉROVÝ DIZAJN MODERNÉHO DOMU V BANSKEJ BYSTRICI
Category
Spálne