fbpx
Netradičná kúpeľňa s medenými prvkami - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
18435
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18435,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Netradičná kúpeľňa s medenými prvkami
Návrh interiérového dizajnu

Návrh interiérového dizajnu do vysnívaného víkendového domčeka, poňatý v klasickejšom/ rustikálnom štýle no v modernom farebnom prevedení. V dizajne sme sa zamerali podľa požiadaviek klientov na kuchyňu a kúpeľňu.

Kúpeľňa sa nesie v netradičných medených doplnkoch ako sú svietidlá, či batérie. Obklad v dekóre mramoru je riešený iba čiastočne v priestore. Nie je rovnomerné obložený na každej jednej stene ale iba na častiach stien sprchového kútu či toalety. Zvyšné steny sú riešené farbou odolnou voči vlhkému prostrediu. Kovové medené doplnky sú kombinované s briliantovo modrou skrinkou pod umývadlami. Kúpeľňová skrinka je navrhnutá symetricky voči stredu miestnosti. Nad ňou sú zavesené guľaté svietidla kombinované s kruhovými zrkadlami v medenom ráme. Strop kúpeľne je riešený podhľadom do ktorého je navrhnuté podsvietenie po celom obvode kúpeľne. 

Dizajnérka: Monika Krkošeková

ModerneByvanie.sk

Category
Kúpeľne a WC