fbpx
Interiérový dizajn moderného domu v Banskej Bystrici - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
17194
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17194,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Interiérový dizajn moderného domu v Banskej Bystrici
Neobmedzujeme sa len na okolie hlavného mesta. Pracujeme a navrhujeme interiérový dizajn aj v Banskej Bystrici a iných mestách. Dôležitejšie ako lokalita je chuť majiteľov po peknom interiéri. A samozrejme aj ochota spolupracovať, resp.nechať sa viesť, dať si poradiť a byť v diskusii partnerom.

Potom môže vzniknúť návrh výnimočného interiéru, ako tento. Predstavujeme prvú časť návrhov – vstup, hlavný obytný interiér, chodby, exteriér a vínnu pivnicu.Návrh interiérového dizajnu

Dom si nás okamžite získal. Moderný štýl mu spolu s majiteľom definoval architekt už pri návrhu domu. Priestory si vyžadovali moderný dizajn interiéru, veľa svetla a moderné materiály.

Po zladení sa s majiteľmi domu sme napokon interiérový dizajn domu ladili do prírodných farieb a materiálov. Útulnosť a pocit prírody dodali domu drevené prvky. Kde to bolo možné využili sme dyhované dosky, resp.sme navrhovali nábytok na mieru s povrchovou úpravou dyhy.

Celkové zútulnenie neurobilo len drevo, ale aj textílie v prírodných farbách. Dom však ostal moderný, ako bol navrhovaný pôvodne a zároveň veľmi príjemný na bývanie, čo potvrdili aj majitelia odsúhlasením hneď prvej varianty návrhu.

Želáme príjemné bývanie!

 

Ak máte zájem o návrh interiérového dizajnu v Banskej Bystrici, kontaktujte naše dizajnérky.

Category
Komplet interiéry