fbpx
Dizajn interiéru pre dvojizbový byt v Novom Meste - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
18632
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18632,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Dizajn interiéru pre dvojizbový byt v Novom Meste


Dizajn-Interieru-Bella-Vita-Residence

Návrh interiérového dizajnu

V bytovom komplexe Bella Vita Residence ktorý sa nachádza v mestskej časti Nové Mesto sme navrhli dizajn interiéru pre dvojizbový byt.

Tento komplex je navrhnutý ako príjemné a komfortné prostredie pre život. Aj vďaka použitiu dreva v kontraste s bielou a tmavou farbou na fasáde ide o moderné bývanie. Celkový interiér bytu sa nesie v znamení čistých línií a svetlej farebnosti vďaka čomu pôsobí veľmi elegantne a moderne. Keďže je tento byt primárne určený pre klientku, našim cieľom bolo do interiéru vniesť ženskosť a šarm.

Dizajn-Interieru-Bella-Vita-Residence

Hlavný obytný priestor je v tomto byte prepojený s kuchyňou.

Samotná kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi vo vysokej zostave. Tmavší energo blok vytvára príjemný kontrast oproti bledšej časti kuchyne. Aby sme kuchyňu opticky oddelili od obývačky, koniec pracovnej dosky sme od pohovky oddelili bielou otvorenou poličkou. Slúži nielen ako praktická knižnica, ale môže byť využitá aj na umiestnenie byliniek ktoré sú tak vždy na dosah ruky.
Celý priestor je svetlý, aby pôsobil vzdušne. Použili sme farebnosť typickú pre škandinávsky dizajn, teda veľa bielej v kombinácii so svetlým drevom doplnené o detaily čiernej a niekoľko tónov šedej. Tento Dizajn interiéru Bella Vita Residence svedčí – ladí aj s exteriérom.

Dizajn-Interieru-Bella-Vita-Residence

Pred kuchynskou linkou sa nachádza elegantný jedálenský stôl JYSK ktorý je doplnený o krémové čalúnené stoličky. Táto jedálenská časť je umiestená v priestore tak aby poskytovala dostatok priestoru v okolí stola. Zároveň sme však dbali nato, aby nebránila vo výhľade z pohovky. Vďaka použitým svetlým farbám nepúta prehnanú pozornosť a dotvára príjemnú atmosféru.

Obývacia časť je od kuchyne oddelená len opticky, a to za pomoci svetlého koberca ktorý vytvára hranicu medzi týmito dvomi funkčnými celkami. Samotnú pohovku sme volili tmavšej farby. Je to praktické a dosiahli sme aj želaný kontrast.
Konferenčné stolíky sú dva kusy nábytku s rovnakým dizajnom ale s rôznou veľkosťou. Nábytok obývačky tvorí TV skrinka ktorá svojím jednoduchým tvarom pôsobí elegantne a moderne. Na dvierkach tejto skrinky sa nachádza horizontálne orientovaný raster ktorý tak dizajnovo nadväzuje na zástenu umiestnenú za televízorom.

Dizajn-Interieru-Bella-Vita-Residence

Vstupná predsieň
Do vstupnej chodby sme umiestnili vstavanú skriňu vedľa ktorej sa nachádza menšia polička na odloženie drobností ako sú napríklad kľúče. Pod ňou je taburet ktorý slúži aj ako úložný priestor. Na stene sa nachádza raster, ktorý sa zároveň využíva ako skrytý vešiak. Tento raster sa objavuje v malej miere aj v ďalších častiach bytu a zjednocuje jednotlivé priestory.

Dizajn-Interieru-Bella-Vita-Residence
Dizajn-Interieru-Bella-Vita-Residence

Spálňa
Do tejto súkromnej časti sme okrem pohodlnej čalúnenej postele umiestnili aj menší pracovný kútik a kozmetický stolík. Celkovo sme spálňu navrhli v tlmenejšej a decentne tmavšej farebnosti vďaka čomu pôsobí útulne. Nenápadné prvky z chrómu zas dodávajú priestoru potrebnú eleganciu.

Dizajn-Interieru-Bella-Vita-Residence
Dizajn-Interieru-Bella-Vita-Residence

Poznať zámer klienta, je pri dizajnovaní interiéru dôležité.

Návrh bytu prijala klientka s nadšením a už teraz plánuje jeho realizáciu.  Ak máte vlastného stolára, alebo overený tím realizátorov, je dôležité povedať nám to na začiatku spolupráce. Dizajnové „vychytávky“ potom navrhujeme s ohľadom na vášho zhotoviteľa – aby ich vedel vyrobiť a namontovať. Diskusia s tímom je nevyhnutná a ak je to potrebné, vyhotovíme vám aj detailné výkresy nábytku.

Dizajn-Interieru-Bella-Vita-Residence
Category
Komplet interiéry