fbpx
Interiérový dizajn chodby - vstup do domu - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
16377
post-template-default,single,single-post,postid-16377,single-format-standard,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Interiérový dizajn chodby – vstup do domu

Interiérový dizajn chodby – vstup do domu

Vstupná časť novostavby drevodomu nás zaujala svojou priestrannosťou. Našim cieľom bolo vytvoriť zaujímavú kompozíciu všetkých prvkov, ktoré sú vo vstupných častiach nevyhnutné. Hneď ako sme dokončili návrh interiéru obývačky,  sme sa s radosťou vrhli na interiérový dizajn chodby domu.

Do vstupných priestorov je vhodné umiestniť dostatok úložného priestoru. Nielen pre aktuálne používané a nosené veci, ale aj pre uskladnenie sezónneho oblečenia.

Jeden z prvých návrhov obsahoval rohové otvorenie skriňovej časti. Tu sme navrhli sedenie a stenu s háčikmi na zavesenie búnd a kabátov. Z vrchnej skrinky sme ho doplnili decentným osvetlením. Opticky pomôže priestoru a zároveň postačí na orientáciu v noci, keď nechcete použiť hlavné svetlo.

Umiestnením zrkadla na protiľahlú stenu sme otvorili ešte viac priestor. Zároveň sme tým hmotovo rozdelili veľkú bielu plochu steny. Pri dverách je praktická malá zásuvka na kľúče od auta a rozne drobnosti. Nad ňu sme za biele dvierka ukryli plastovú skrinku rozvádzača.

Finálna verzia návrhu napokon čiastočne uzatvorila rohové sedenie a klienti tak získali takmer dvojnásobný úložný priestor.

Bočnú časť šatníka sme potrebovali odľahčiť, aby pri vstupe do očí neudrela hneď veľká bočná plocha. Preto sme do nej vstavali otvorený policový systém, ktorý materiálovo nadviazal na obklad okolo vstupných dverí. Tým sa spojil prechod medzi stenou a nábytkom a zároveň sa vytvoril zaujímavý nábytkový prvok pre oživenie chodby dekoráciami či rastlinami.

A odporúčanie klientov na záver?
„Nepodceňujte ani interiérový dizajn chodby! Je to vstupný priestor do vášho domu a vytvára prvý dojem jeho návštevníkov. Pochvaly od hostí už vo dverách vám urobia radosť“  hovorí spokojná klientka.

My ďakujeme za možnosť navrhnúť tieto vstupné priestory rodinného domu a želáme mnoho príjemných návštev!