fbpx
Moderný a svieži interiér obývačky spojenej s kuchyňou v obci Hrubý Šúr - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
16380
post-template-default,single,single-post,postid-16380,single-format-standard,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Moderný a svieži interiér obývačky spojenej s kuchyňou v obci Hrubý Šúr

Moderný a svieži interiér obývačky spojenej s kuchyňou v obci Hrubý Šúr

Pokračovanie návrhu interiéru drevodomu neďaleko Senca sa nesie v duchu sviežich, svetlých a veselých tónov. Prepojenie obývačky a kuchyne prináša štedrý spoločenský priestor, v ktorom je miesto i pre jedálenskú časť. Dispozícia tejto miestnosti je úžasná tým, že ponúka nielen výhľad cez veľké francúzske okno, ale aj ponad kuchynskú linku v časti s drezom.

Pri vstupe do miestnosti si ihneď všimnete jedálenský stôl pre 6 osôb a modernú knižnicu, ktorá tvarom i materiálom pocitovo prepája kuchynskú linku s dreveným obkladom za sedačkou v obývačke.

Praktické konferenčné stolíky šetria miesto a v prípade väčšej návštevy plnia úlohu prídavnej servírovacej plochy.

TV stena je tvorená minimalistickým prístupom k tvarom i materiálom. Jej výraz je podškrtnutý teplejším tónom sivej na pozadí.

Koberec z hovädzej kože je zaujímavým grafickým prvkom v interiéri. Zvyšnú farebnosť možno ľahko doplniť vankúšmi, ktoré môžeme meniť podľa nálady či ročného obdobia.

Kuchynská linka v bielej s drevom na pracovnej doske a na zástene. Vstavané spotrebiče uceľujú pocit jednoty a kuchyňa tak tvarovo pôsobí príjemne a čisto.

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]