fbpx
Návrh interiéru v 3D - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
17258
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17258,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Návrh interiéru v 3D


3d návrh interiéru kuchyňa

Návrh interiéru 3D – zariadenie priestoru, návrh nábytku, veľkosti a jeho rozmiestnenie je možné vidieť aj v 3D návrhu. Pozrite si ukážku 3D návrhu. Je to jednoduchšia alternatíva návrhu interiéru. nie je vidieť vidieť celkovú farebnosť, doladenie a realistický pohľad na miestnosť.
Na jej zariadenie, dispozičné úpravy a zmeny však stačí aj takýto 3D návrh.3d návrh interiéru obývačka 3d návrh interiéru obývačka 3d návrh interiéru pracovňa 3d návrh interiéru pracovňa 3d návrh interiéru kuchyňa 3d návrh interiéru kuchyňa 3d návrh interiéru kuchyňa 3d návrh interiéru spálňa 3d návrh interiéru spálňa 3d návrh interiéru spálňa

Návrh interiérového dizajnu

Zadaním klientky bolo najmä zariadiť interiér tak, aby si vedela predstaviť koľko miesta zaberie ktorý nábytok a či nebude hlavný obytný priestor domu veľmi preplnený. Kuchyňa s jedálňou poskytuje dostatok úložných priestorov, lavica pojme viac detí, resp. občasných návštevníkov ako dve stoličky a po odsunutí jedálne sa na nej dá relaxovať pozeraním do ohňa.

V menšej pracovni prepojenej s obytným priestorom má byť aj kútik na prespanie hostí. Klientka má rada vzdušné priestory, preto sme zvolili odľahčené police, v pracovni minimálnu sedačku rozložiteľnú na posteľ a v obývačke sedačku v priestore.

Na návrhoch však nevidno dokonale farby nábytku, či ladí so závesmi, podlahou a pod., pretože je to len 3D návrh. Ak chcete vidieť interiér tak, ako bude vyzerať v skutočnosti, zvoľte si vizualizáciu interiéru.

Category
Obývacie izby, Spálne