fbpx
Moderný a svieži interiér vstupnej chodby v obci Hrubý Šúr - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
16377
post-template-default,single,single-post,postid-16377,single-format-standard,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Moderný a svieži interiér vstupnej chodby v obci Hrubý Šúr

Moderný a svieži interiér vstupnej chodby v obci Hrubý Šúr

Vstupná časť novostavby drevodomu v obci Hrubý Šúr neďaleko Senca nás zaujala svojou priestrannosťou a preto bolo jasným cieľom vytvoriť zaujímavú kompozíciu všetkých prvkov, ktoré sú vo vstupných častiach nevyhnutné.

Potrebné bolo umiestniť sem dostatok úložného priestoru nielen pre aktuálne používané a nosené veci, ale aj pre uskladnenie sezónneho oblečenia.

Jeden z prvých návrhov obsahoval rohové otvorenie skriňovej časti, v ktorom by bolo sedenie a stena s háčikmi na zavesenie búnd a kabátov.

 

Umiestnenie zrkadla na protiľahlú stenu otvorilo priestor ešte viac a zároveň hmotovo rozdelilo veľkú bielu plochu.

 

Finálna verzia napokon čiastočne uzatvorila rohové sedenie a tak sme získali takmer dvojnásobný úložný priestor.

 

Bočnú časť šatníka sme potrebovali odľahčiť, aby pri vstupe do očí neudrela hneď veľká bočná plocha, tak sme do nej vstavali otvorený policový systém, ktorý materiálovo nadviazal na obklad okolo vstupných dverí. Tým sa ucelil prechod medzi stenou a nábytkom a zároveň sa vytvoril zaujímavý nábytkový prvok pre oživenie chodby dekoráciami či rastlinami.