fbpx
Moderný a svieži interiér obytných izieb v obci Hrubý Šúr - ModerneByvanie.sk - interiérový dizajn
16384
post-template-default,single,single-post,postid-16384,single-format-standard,bridge-core-1.0.2,et_monarch,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Moderný a svieži interiér obytných izieb v obci Hrubý Šúr

Moderný a svieži interiér obytných izieb v obci Hrubý Šúr

Súčaasťou rodinného drevodomu neďaleko Senca sú aj dve obytné izby. Keďže súčasní majitelia majú už dospelé deti, rozhodli sa, že tieto izby chcú zariadiť neutrálne ako budúce hosťovské izby. Miestnosti sú takmer identické a pôdorysne zrkadlovo obrátené.

 

Jednu miestnosť sme zariadili štandardnou jednoposteľou, ktorá ukrýva výsuvný matrac. Mäkká zástena okolo posteľa dodáva pocit útulnosti.

 

Súčasťou izby je aj pracovný stôl spojený s policami a skriňou.

 

Druhá miestnosť je navrhovaná v podobnom duchu. Namiesto postele sme však sem umiestnili sedačku, čím možno miestnosť využívať viac ako pracovňu alebo izbu na oddych a relax.

 

Pracovný stôl je prepojený s komodou, čím je odľahčený celý priestor od veľkých skriňových plôch. Majitelia okrem iného obľubujú hudbu, tak sme do interiéru tejto oddychovej miestnosti doplnili aj zopár hudobných prvkov.