Vitajte!

ModerneByvanie.sk vzniklo ako doplnok ModerneDomy.sk a venuje sa interiérom a zariaďovaniu.Nájdete tu ponuku kvalitných kuchýň LAMONT, interiérových dverí KASARD, krbových kachlí ROMOTOP vhodných aj pre nízkoenergetické domy a svietidlá známych značiek, za super ceny. Zákazníci ModeneDomy.sk majú tak možnosť vybaviť svoj montovaný dom kvalitnými výrobkami a za výhodné ceny.

ModerneByvanie.sk sú stránky, na ktorých nájdete najnovšie inšpirácie pre Váš dom, či byt. Prinášame články o trendy dizajnových nábytkoch, dekoráciách či doplnkoch, ale aj o obytnom interiéri súčasnosti a pohľadoch architektov či bytových dizajnérov na zariaďovanie a stvárnenie obytného priestoru okolo nás. Zaujímavou a čoraz žiadanejšou je naša sekcia tipy a triky, a samozrejme aj rady ako na… kde nájdete praktické rady.

Všetkým vám, priaznivcom moderného bývania, želáme príjemné čítanie. Ak sa vám ModerneByvanie.sk páči, dajte nám o tom vedieť na Facebooku.

Tím ModerneByvanie.sk

Related Posts

Štýlové ratanové kreslo

No comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>